Nastavno osoblje:

Ime i prezime Naziv predmeta Indeks odelјenja
Adela Baždar Razredna nastava I1
Marija  Živalјević Razredna nastava I2
Alma  Avdović Razredna nastava I3
Raza  Jukić Razredna nastava I4
Mejra  Bihorac Razredna nastava I5
Hermina Toković Razredna nastava II1
Ivana Radulović Razredna nastava II2
Mirza Mehonić Razredna nastava II3
Danijela Zelenkapić Razredna nastava II4
Vezira Kolašinac

Zamena Alma Karišik

Razredna nastava II5
Rabija Selmanović Razredna nastava III1
Anđelija Dumić Razredna nastava III2
Zilha Ramović Razredna nastava III3
Suad Muhović Razredna nastava III4
Jusuf Mahmutović Razredna nastava III5
Sanela Asotić Razredna nastava IV1
Branka Dumić Razredna nastava IV2
Mulka  Zornić Razredna nastava IV3
Nermina Abdagić Razredna nastava IV4
Mersiha Mašović Razredna nastava IV5
Imer Halilović Razredna nastava I II III IV -Vapa
Ramo Halilović Razredna nastava I  III IV Fijulјe
Admir Bibić Razredna nastava Dunišiće
Razredna nastava Dunišiće
Meliha Jukić Razredna nastava Bagačiće
Zejna Memić Srpski jezik kao nematernji VI 3,

V1,2,3,4  + II1,3

Mevluda Muminović Srpski jezik kao maternji

Srpski jezik nematernji

VIII5,  VII 5

 

VII 2,3,4,

Kemal Avdić Srpski jezik kao maternji

Srpski jezik nematernji

 VI5 , V5

 

VI1,2,4,

Marina Šekularac Srpski jezik nematernji VIII 1,2,4

III 1,3,4, 5, II4

Dino Lotinac Bosanski jezik

Srpski jezik nematernji

VIII 1,2, 3,4

VIII3

Maida Korać Bosanski jezik

Srpski jezik nematernji

VII 1,2,3,4

VII1

Emina Musić Bosanski jezik

Srpski jezik nematernji

VI1,2,3,4

I 1,3

Lejla Đakovac Bosanski jezik

Srpski jezik nematernji

V1,2,3,4,

 

Jasmina Šoljanin Srpski jezik nematernji
Mediha Hasanović Srpski jezik nematernji I5
Edina Kučević Srpski jezik nematernji I4, II5, IV1,3,4,5
Almir Haznadarević Francuski jezik

 

VIII1,2,3,4,5

VI4,5

Melisa Muratović Francuski jezik VII 2,3,4,5

V1,2,3,4,5

Saladin Metović Engleski jezik V2,3,4,5

VI1,2,3,4,5

Merima Zeković Engleski jezik VII1,4,5

VIII1,2,3,4,5 + Bagačiće

Adaleta Halilović Engleski jezik I 1,2,3,4,5

V1, + Vapa, FOOO

Irma Jahić Engleski jezik III1,2,3,4,5     IV 1,3,4

VII 3,2

Esmera Baltić Engleski jezik II 1,2,3,4,5,  IV2,5,

Dunišiće i Fijulje

Elma Mahmutović Francuski jezik

 

VI1, 2,3 VII1

 

Elvedin Karišik Matematika V 1,3,4,5

 

Emir Koštrebić Matematika VII 1,2,3,4,5

 

Merisa Prelić Matematika VIII 1,3,4,5
Mirsena Feković Matematika VI 1,2,3,4,5
Elvis Dacić Matematika V2, VIII2

FOOO

Emsad Jahić Likovna kultura V 1,2,3,4,5

VI 1,2,3,4,5

VII 1,2,3,4,5

Denis Hamidović Likovna kultura VIII 1,2,3,4,5

 

Sabahudin Selmanović Muzička kultura, Hor

FOOO

V 1,2,3,4,5

VI 1,2,3,4,5

Džemaludin Pulјić Muzička kultura VII 1,2,3,4,5

VIII 1,2,3,4,5

Bilal Karišik Istorija VII 1,2,3,4,5

VIII 1,2,3,4,5

Sanela Šolјanin Istorija V 1,2,3,4,5

VI 1,2,3,4,5

Milena Jelić Geografija V 5, VIII2

VII 1,2,3,4,5

Rusel Kolašinac Geografija VI 1,2,3,4,5

V 2,

Snežana Gobelјić Geografija VIII 1,3,

 

Sandra Bošković Geografija VIII 4,5
Harisa Pejčinović Geografija V 1,3,4 + fooo
Fikreta Džigal Fizika VII 1,2,3,4,5

VIII 1,2,3,4,5

Gorica Babić Fizika VI 1,2,3,4,5
Elvir Mahmutović Hemija VIII 1,2,3,4,5

 

Suada Ćatović Hemija VII 3,4,5

 

Maida Huremović Hemija VII 1,2 + FOOO

 

Hanefija Dolićanin TIT V 1,2,3,4,5

VI 1,2,3,4,5

Enes Eminović TIT VII 1,2,3,+FOOO
Sead Toković TIT VII 4,5
Amir Zeković TiT VIII 1,2,3,4,5
Edin Biševac Informatika V, VI, VII, VIII
Elida Zekić Biologija VII 1,2,3,4,5

VIII 1,2,3,4,5

Huso Čolović Biologija V 1,2,3,4,5

VI 1,2,3,4,5

Ruža Gobelјić Fizičko i zdravstveno vaspitanje VI 1,2,3,4,5

V 1,2

Miroslav Partalјević Fizičko vaspitanje VIII 1,2,3,4,5

V 5

Milisav Đurić Fizičko i zdravstveno vaspitanje VII 1,2,3,4,5

V3,4